Foyer Café

Wilsonova 300/8
120 00 Praha 2, Česká republika
Tel: +420 ‭776 587 695‬
URL: https://foyercafe.cz/
Kontaktní osoba: Gabriela Ondračková
Logo Foyer Café
Kavárna
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
35000 - 55000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Foyer Café - kavárna, champagnerie a koktejlový bar v nově zrekonstruovaných secesních prostorách.

Hledáme zkušeného barmana pro práci v neuvěřitelně luxusním (a tohoto přívlastku se opravdu nebojíme) baru Foyer Café. Historické místo se nachází v nově zrekonstruovaném sále Fantovy budovy na hlavním nádraží.

Náplň práce

- Příprava a servírování alkoholických a nealkoholických nápojů dle nabídky baru, včetně koktejlů a specialit.
- Doporučování nápojů a komunikace s hosty s cílem zajistit vysokou úroveň zákaznického servisu.
- Zajištění čistoty a pořádku na baru, včetně údržby pracovního prostoru, náčiní a sklenic.
- Objednávání a doplňování zásob, sledování spotřeby nápojů a inventury.
- Spolupráce s týmem na plynulém chodu baru a dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů.
- Kreativní přístup k vylepšování nápojového lístku a prezentaci nápojů.
- Řešení přání, připomínek a případných stížností hostů s profesionálním přístupem.

Požadujeme

- Minimálně 2 roky zkušeností na pozici barmana
- Znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Flexibilita v pracovní doběVynikající znalost přípravy koktejlů, nápojových trendů a mixologie
- Schopnost pracovat v rychlém tempu a pod tlakem, s důrazem na kvalitu a detaily
- Příjemné vystupování, komunikační dovednosti a zákaznicky orientovaný přístup
- Odpovědnost, spolehlivost a samostatnost v plnění úkolů
- Zájem o další vzdělávání a rozvoj v oblasti barmanství a nápojové kultury

Nabízíme

- Směny 15:00 - 23:00
- Příležitost pracovat v moderním a stylovém prostředí na jednom z nejvytíženějších míst v Praze
- Kariérní postup v rámci celého Spojujeme
- Možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí
- Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
- Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené
- Sleva na konzumaci i v rámci ostatních provozů Spojujeme