W Prague

Václavské náměstí
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 799 188 724
URL: https://www.marriott.com/en-us/hotels/prgwh-w-prague/overview/
Kontaktní osoba: Kristýna Eliášová
Logo W Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

W HOTELS, luxusní lifestylová značka hotelů Marriott, přichází do Prahy!

Vydejte se vstříc skvělé kariéře v hotelu W Prague, kde dokážeme ocenit váš talent. Naše firemní kultura podpoří vaši jedinečnost a společně poskytneme našim hostům ten nejlepší zážitek z pobytu.

Náplň práce

Do našeho hotelového týmu hledáme šikovného a přátelského člověka na pozici Pokojový číšník/servírka. Pokud máte rádi kontakt s lidmi, záleží vám na kvalitě poskytovaných služeb a chcete pracovat v příjemném prostředí, hledáme právě vás!

- Obsluha hotelových hostů na pokojích (room service)

- Příprava a servírování pokrmů a nápojů dle objednávek hostů

- Dodržování vysokých standardů kvality a hygieny

- Komunikace s ostatními odděleními hotelu pro zajištění spokojenosti hostů

Požadujeme

- Příjemné vystupování a profesionální přístup

- Zkušenosti s prací v gastronomii nebo hotelnictví výhodou

- Znalost anglického jazyka

- Spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce

- Ochotu pracovat na směny (včetně víkendů a svátků)

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání s možností profesního rozvoje a růstu v oblasti pohostinství

- Přátelský a podpůrný pracovní kolektiv

- Atraktivní zaměstnanecké benefity