Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice, Česká republika
Tel: 731402385
URL: http://www.lazneluhacovice.cz
Facebook: https://www.facebook.com/karieralazneluhacovice
Kontaktní osoba: Michaela Kadlecová
Logo Lázně Luhačovice, a.s.
Hotel
Luhačovice
Hlavní pracovní poměr
podle zkušeností
Nástup Dohodou

Hledáte práci, která vás bude bavit? Zajímáte se o gastronomii? Máte již v tomto oboru zkušenosti a chcete je zúročit? Jste organizační typ? Dokážete vést tým a nemáte problém s dosahováním výsledků?

Pracoviště: Společenský dům***

Nástup možný IHNED

Náplň práce

organizace a řízení prací obsluhujícího personálu restaurace

provádění vstupního proškolení a zacvičení

organizace směn obsluha hostů

kontrola práce a hodnocení praxe učňů

plnění povinností vyplývajících z HACCP

spolupracuje s nutriční terapeutkou a šéfkuchařem při přípravě a zajištění individuálních diet

Požadujeme

vzdělání ÚSO v gastro oboru výhodou, ale není podmínkou (důležitá je praxe)

praxe na obdobné pozici podmínkou

zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců

výhodou je schopnost předávat zkušenosti a školit praktické dovednosti

smysl pro organizaci, kreativitu a samostatnost

komunikativnost, profesionální přístup, příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty

schopnost spolupráce, je pravou rukou F&B Manažera

Nabízíme

náborový příspěvek až 10 000 Kč

pracovní týden pondělí až pátek (ranní směny a občas i odpolední, ale nejdéle do 20:00)

zázemí a stabilitu silné společnosti

pracovní dobu v průměru 37,5 hod./týden

týden dovolené navíc (25 dnů)

mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)

celodenní stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)

příležitost aktivně se podílet na kongresových a společenských akcích s VIP klientelou

aktivní podporu dalšího vzdělávání

Edenred Card - "volnočasová peněženka"

firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů atd

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen