Stravovací služby VŠB-TUO

Studentská 1770/1
70800 Ostrava Poruba, Česká republika
Tel: 776602624
Kontaktní osoba: Tomáš Otipka
Závodní nebo školní stravování
Ostrava Poruba
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
22500
Nástup Ihned

Ubytovací a stravovací služby jsou útvar VŠB-TUO

Provozujeme menzu a její výdejny, staráme se o bistra v celém kampusu a zařizujeme i catering pro akce konané v rámci univerzity.

Provozujeme vysokoškolské koleje, ale i moderní *** hotel.

Náplň práce

Denní úklid prostor menzy včetně toalet a zázemí,

mytí bílého nádobí - práce s myčkou.

Požadujeme

chuť pracovat a začlenit se do kolektivu

spolehlivost

Nabízíme

pouze ranní směny 4-8 hodin úvazek dle dohody možnost i na DPP

provoz pondělí - pátek

30 dnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištění

zaměstnanecké benefity (slevy na služby)

Možnost účastni na vzdělávacích kurzech a seminářích