ZEM Prague

Senovážné náměstí 32
13000 Praha, Česká republika
URL: https://www.zemprague.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Zemprague
Kontaktní osoba: Michal Sacher
Logo ZEM Prague
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
45000 - 50000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Restaurace ZEM v centru Prahy na Senovážném náměstí hledá zkušenou posilu na pozici číšníka / servírku na večerní servis.

ZEM je místo, kde se setkávají chutě klasické české kuchyně a japonské kuchyně Izakaya. Obě kuchyně jsou autentické a proto si každý host odnese dvojnásboný zážitek. Nicméně zážitek nestavíme pouze na dobrém jídle a pití, ale také na prostředí a prvotřdním servisu. Naším cílem je z restaurace ZEM udělát místo, na které se vážou jen příjemné vzpomínky a místo, kam se budete rádi vracet!

Věříme, že za vším co děléme, stojí naši lidé... naši kolegové a přátelé. Nehledáme pouze zaměstnance, ale nového člena a parťáka s vášní pro gastronomii, který zapadne do našeho profesionílního týmu plného talentovaných lidí v kuchyni, cukrárně, na place, room servisu, back officu a celém hotelu Andaz. Společně tvoříme jeden velký tým, který táhne za jeden provaz a posouváme se každý den vpřed, abychom mohli našim hostům dopřát jen to nejlepší a ještě víc!

Náplň práce

Přivítat hosty a usadit je u stolu

Znát veškeré jídlo, pití a služby pro doporučení hostům

Odpovídat na dotazy hostů

Přijímat objednávky a podávat jídlo a nápoje podle stanoveného postupu

Pracovat se systémem Micros

Přijímat platby a vydávat účty

Udržovat vztahy s hosty

Požadujeme

Zodpovědný a profesionální přístup k práci a hostům a kolegům

Vášen a chuť poskytnout ten nejlepší servis

Komunikativnost a jakkoukoliv komunikaci s hosty zvládnout i v angličtině

Předchozí zkušenost jako obsluha v luxusním pohostinství

Nabízíme

25 dnů dovolené

Nástupní bonus 10.000 Kč

Obědy a večeře zdarma

Uniformu na pracoviště, kterou Ti vždy vyčistíme

Multisport karta

Možnost vycestovat do zahraničí na "stáž" v rámci Hyatt hotelů. Vše potřebné zajistéme

12 nocí kdekoliv po světě zdarma anebo s výraznou slevou v rámci hotelů Hyatt

Možnost si vyzkoušet ubytování přímo v hotelu s večeří v restauraci ZEM pro 2 osoby zdarma

Mzdu od nás dostaneš oficiálně na účet a dýška se spravedlivě rozdělí s týmem

Pravidelné tréninky a ochutnávky jídel a vín

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej a vlož nám do odpovědi tvůj životopis a klidně k tomu můžeš něco připsat do zprávy.

ZEM Prague

ZEM je avantgardní české bistro, které spojuje estetiku pražských tradičních kaváren s retro-futu-ristickým českým uměním, literaturou a inženýrstvím 20. let. Menu tvoří kreativní směs českých produktů s občasnými náznaky japonských chutí a je vytvořené v teatrálním kuchyňském jevišti na dřevěném uhlí a páře.
Inzerát ČÍŠNÍK / SERVÍRKA na večerní servis 10.000Kč BONUS nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.