GEORGE'S DELICATESSEN & PALMIER BAKERY

Římská 29
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: +420 774 061 368
URL: http://www.foodhall.cz
Kontaktní osoba: Gabriela Kratěna Marcinková
Logo GEORGE'S DELICATESSEN & PALMIER BAKERY
Pekárna/Cukrárna
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
dohodou dle úvazku
Čeština
Nástup Ihned

Do pekárny na pražských Vinohradech hledáme pomocnou sílu pro pekaře.

Náplň práce

pomocné práce v pekárně

příprava těsta a pomocná ruka pro pekaře

každodenní úklid prostor pekárny

Požadujeme

pracovní doba od 5:30

ochotu pracovat, pomáhat a učit se

pečlivost a spolehlivost

komunikace v češtině nebo angličtině nutná

Nabízíme

příjemný kolektiv

zajímavá práce

dobré platové ohodnocení

úvazek dle domluvy

Obchod s vybranými delikatesami a francouzská pekárna jsou součástí rodinné společnosti, kde denně připravujeme vynikající a čerstvé jídlo a nápoje pro naše zákazníky. Sídlíme na Vinohradech a máme otevřeno Po – Pá od 8 do 19:00.