Obederia

Milevská 5
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 730111000
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557273655029
Kontaktní osoba: HR Obederia
Logo Obederia
Restaurace
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
45-50 000 Kč
Čeština
Nástup Dohodou

Do moderní restaurace kantýnového typu na Praze 4 hledáme kolegu/gyni na pozici ŠÉFKUCHAŘ.

V naší provozovně OBEDERIA nabízíme snídaňový bufet a obědové menu, které tvoří hotová jídla a live cooking sekce, kde se vaří jídla na základě objednávek hostí.

Pracovní doba: pondělí-pátek (o svátcích a víkendech je zavřeno).

Náplň práce

plná odpovědnost za vedení kuchyně příprava jídelního lístku, kalkulace cen jídel odpovědnost za kvalitu podávaných jídel dodržování správných technologických a kvalitativních postupů a předpisů HACCP odpovědnost za vedení kuchařů a pomocných sil v kuchyni odpovědnost za skladové zásoby a jejich objednávky dohled nad správným aranžováním a estetikou podávaných jídel

Požadujeme

Vzdělání v oboru HORECA, gastronomie zkušenost z práce šéfkuchaře rsp. vedoucího kuchaře schopnost samostatně vykonávat svěřené úkoly trestní bezúhonnost odpovědný přístup k práci, orientace na zákazníka

Nabízíme

práci v menším, příjemném kolektivu odpovídající plat a pracovní podmínky stravování na pracovišti práci jenom v pracovních dnech, bez víkendů a svátků Multisport karta Možnost růstu v rámci gastronomické skupiny ViaCulinaria s.r.o. nástup dle domluvy

Obederia

Obederia je restaurace kantýnového typu na Praze 4.