Fairmont Golden Prague

Pařížská 30
11000 Praha 1, Česká republika
URL: http://goldenpraguehotel.com/career
Kontaktní osoba: Jana Kohlíčková
Logo Fairmont Golden Prague
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou

V rámci pre-openingu hotelu stavíme nový tým technického oddělní, který se bude starat o zajištění bezproblémového chodu celého hotelu.

Náplň práce

Obsazujeme pozice:

* Elektrikář

* Malíř/Tapetář

* Instalatér

* Vzduchotechnik

* Údržbář

* Truhlář

Pro pozice jsou plánované 8 hodinové směny, v kombinaci ranní a odpolední.

Podle typu pozice budou hlavní hlavní náplní práce například: péče o kotelnu, vzduchotechniku, hostovské pokoje, wellness & spa, bazénovou technologii, garáže, čerpadla atd.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu. Těšíme se na spolupráci!

Požadujeme

Pro některé pozice je požadována vyhláška 194/2022 (50/1978).

Nutností je český jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Více informací o naší firemní kultuře a benefitech se dozvíte na našich kariérních stránkách, odkaz je uveden v hlavičce inzerátu.

A velmi rádi si s Vámi popovídáme osobně spolu s Vedoucím technického oddělení.

Po rozsáhlé rekonstrukci odhalí ikonický hotel Fairmont Golden Prague svou novou tvář na jaře 2025. Tento památkově chráněný klenot se nachází na Starém Městě u vstupu na prestižní Pařížskou ulici a na břehu Vltavy. Fairmont Golden Prague dokonale spojuje historické architektonické prvky s moderním designem a pečlivě vybranými uměleckými díly.