Bellevue Hotel Český Krumlov

Latrán 77
38101 Český Krumlov, Česká republika
Tel: +420724119190
URL: https://www.bellevuehotelkrumlov.cz/
Kontaktní osoba: Andrea Thuy Nguyenová
Logo Bellevue Hotel Český Krumlov
Hotel
Český Krumlov
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 40.000 Kč
Angličtina, Čeština, Němčina
HotelTime, Previo
Nástup Dohodou, Ihned

Jsme rozrůstající se hotelová skupina vlastnící a provozující hotely v rámci České republiky. Do 4* Bellevue hotelu v Českém Krumlově hledáme do týmu novou kolegyni či kolegu na pozici FRONT OFFICE MANAGER.

Náplň práce

- zajištění plynulého chodu recepce a práce na recepci (check-in, check-out, administrativa)

- odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu

- zaškolování a trénink s kolegy, adaptace nováčků, zvyšování kvality práce na oddělení recepce

- zástup na recepci v případě potřeby nebo v době zvýšeného náporu práce

- řešení stížností a požadavků ze strany hostů

- tvoření směn recepce, zajišťování plánu dovolených a kontrola průběžného čerpání

- sestavování měsíčních výkazů recepčních (podklady ke mzdám)

- účast na pravidelných poradách hotelu, zajištění plnění potřebných úkolů

- předkládání řediteli hotelu iniciativní návrhy na zlepšení činnosti hotelu

Požadujeme

- schopnost vést a starat se o svěřený tým pracovníků

- proklientský přístup, profesionalita a empatie

- výborné komunikační a organizační schopnosti

- kolegiálnost, loajálnost, pečlivost a samostatnost

- plynulá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou (základy německého jazyka)

- zkušenosti s programem Hotel Time (není podmínkou, zaučíme)

- znalost práce na hotelové recepci 4-5* hotelu nebo obdobné pozici výhodou

Nabízíme

- práci na HPP/IČO

- zázemí úspěšné společnosti

- přátelský kolektiv a pracovní prostředí

- prostor pro seberealizaci a kariérní růst (jsme otevření novým nápadům)

- personální strava

- příspěvek na multisport kartu, slevy v ubytovacích a restauračních zařízení v rámci skupiny

- teambuildingy, profesní růst a další firemní benefity

Bellevue Hotel Services je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se přímo v centru Českého Krumlova disponující nejenom pěknými pokoji, ale též příjemným a kvalitním gastro provozem. Hotel patří do moderního řetězce, který provozuje v České republice již několik hotelů v atraktivních lokalitách.
Inzerát Front office manager 4* hotel v Českém Krumlově nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.