Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Pracujte pro moderní společnost na Praze 9!

Hotel Duo nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro skvělé zaměstnance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE Staňte se součástí rodiny Jan Hotels. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

Náplň práce

Co bude Tvým posláním?

* Spolupodílíš se na vedení a dohlížíš nad podřízenými pracovníky a veškerými operacemi prováděnými v rámci recepce

* Budeš kontrolovat správnosti rezervací a alokování pokojů pro VIP hosty

* Komunikace napříč odděleními

* Zaznamenávání a řešení všech stížností, následný reporting

* Aktivní nabízení a informování hostů o hotelových službách

* Dohled na účetních operace za účelem zvyšování zisku a minimalizování ztrát

* Proaktivně se podílet na zdokonalování a soustavném zefektivňování všech procesů s cílem maximalizace spokojenosti hosta

* Kontrola a oprava docházky recepčních a portýrů (ve všem Tě plně zaučíme)

* Školení a vedení stávajících i nových zaměstnanců recepce

* Kompletní správa parkovacího systému Green center

* Mít úsměv na tváři a podporovat dobrou atmosféru v hotelu i v týmu

* Budeš pracovat s hotelovým softwarem Optima (plně Tě zaškolíme).

* Plánování směn pro kolegy na recepci

Požadujeme

Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Máš praxi na recepci alespoň 2 roky

* Umíš porozumět potřebám klientů

* Máš příjemné vystupování

* Máš za sebou úspěšné studium střední školy

* Umíš to s počítačem – balíček MS Office

* Nebojíš se učit novým věcem (systém Optima)

* Rozhovory se zákazníky zvládáš v českém a anglickém jazyce Tě (další jazyky výhodou)

* Pracuješ rád/ a v různorodém kolektivu

* Vyhovuje Ti nástup v lednu 2025

Nabízíme

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

* Spolupráce na hlavní pracovní poměr

* Maximální podpora při řešení úkolů

* Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, prémie a věrnostní bonusy

* Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč

* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov

* Parkovní u hotelu Duo zdarma

* Fitness v hotelu Duo zdarma

*nV hotelu Duo můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)

* Karta Multisport za 1.020 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč

* Sleva na ubytování v hotelech JAN HOTELS (hotel Duo, BOOKQUET, Carol, Růže, OLDINN)

* Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)

* Letní/ vánoční párty zaměstnanců

* Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku

* Dárek k narozeninám, jubileu

* Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)

* Dostaneš od nás pracovní oblečení i obuv a budeme se Ti starat o praní a čištění.

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels teamu, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!