PARK HOLIDAY

Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice, Česká republika
Tel: +420602733376
URL: http://www.parkholiday.cz
Facebook: https://cs-cz.facebook.com/hotelparkholiday/
Kontaktní osoba: Václav Kloc
Logo PARK HOLIDAY
Resort
Praha 10 - Benice
Hlavní pracovní poměr
39 000 - 41 000 Kč
Nástup Dohodou, Ihned

Park Holiday resort v Praze 10 - Benicích přijme do hotelové kuchyně kuchaře/ku na studenou kuchyni.

Náplň práce

Pro doplnění kolektivu hotelové kuchyně přijmeme kuchaře/ku na studenou kuchyni.

Požadujeme

- zkušenost s prací v hotelovém či restauračním zařízení
- zkušenost s přípravou banketových akcí
- spolehlivost, samostatnost, iniciativní a vstřícný přístup

- hospodárnost, loajalitu, flexibilitu, chuť pracovat

Nabízíme

- zajímavou práci v hotelovém provozu - 12 h směny - krátký / dlouhý týden
- práci na HPP
- příspěvek na životní/penhzijní pojištění až do výše 4 000 Kč/m
- další možnost profesního zdokonalování
- zaměstnanecké výhody

Park Holiday je unikátní rekreační resort, ve kterém si své místo najde opravdu každý. Ať jste jednotlivec, rodina nebo firma, k využití se Vám nabízí Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, Congress & Wellness Hotel**** s moderním kongresovým zázemím, vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy, dva bary, salon VitalBody.