Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1
15000 Praha 5, Česká republika
Tel: +420 731 407 815
URL: http://nh-hotels.com
Kontaktní osoba: Vojtěch Šiller
Logo Hotel NH Prague City
Hotel
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Hotely NH Prague City a NH Collection Prague jsou moderní **** hotely, který svojí ubytovací kapacitou 445 pokojů patří mezi největší hotely španělského řetězce. Jeho dvě oddělené budovy jsou spojeny lanovkou. Hotel má komplexní konferenční vybavení, dvě restaurace, lobby bar a fitness centrum.

Náplň práce

- zodpovědnost za kvalitu a nejlepší možnou přípravu a servis pokrmů
- zodpovědnost za přesné dodržování hygienických předpisů (HACCP)
- zaškolování, kontrola práce, motivace podřízených zaměstnanců a studentů na pracovišti
- objednávky potřebných surovin dle potřeby, obsazenosti hotelu a function sheets (plán akce)

-  spolupráce na vytváření sezonní nabídky, kreativní smýšlení vítáno
- připrava stravy pro hotelové hosty /personál
- zajišťování správného zpracování přebytků a zbytkových surovin aj.

Požadujeme

- vyučení v oboru
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

• nástup dohodou
• pracovní úvazek – krátký, dlouhý týden
• příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
• zaměstnanecké stravování zdarma
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecká party 2x/ročně
• zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)

* příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2.000CZK
• možnost využít hotelové fitness centtrum zdarma
• možnost zřízení Multisport benefit karty za 350Kč/měsíc
• volné lístky na různé akce (Kalich, Svět knihy, fotbalová utkání - FC SPARTA PRAHA, FAČR

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na adresu a.zajickova@nh-hotels.com.