George Prime Steak

Platnéřská 19
11000 Praha, Česká republika
URL: http://www.georgeprimesteak.com
Kontaktní osoba: Jaroslav Masopust
Logo George Prime Steak
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Jsme George Prime Steak, zavedený steakhouse v centru Prahy a právě hledáme nového kolegu do kuchyně!

Náplň práce

Dokážeš samostatně fungovat a zorganizovat si práci? Pracuješ rád/a s těmi nejlepšími surovinami a máš chuť se profesionálně zase trochu posunout?

Šikovných a pracovitých lidí si vážíme a jsou u nás jako v bavlnce :)

Otevřeno máme jen na večeře, takže budeš  mít během dne spoustu času připravit si v klidu vlastní sekci.

Požadujeme

- Chuť učit se novým věcem

- Cit a kladný vztah k práci

Nabízíme

- Nadprůměrné platové ohodnocení

- systém krátký/dlouhý se servisem pouze večer

- Tým profesionálů co ti rádi pomohou a vše naučí

- Proplacená dovolená je samozřejmostí

- Profesionální a férové jednání

- Personální strava zdarma

- Příspěvek zaměstnavatele na Multisport

- Možnost stáže v sesterské restauraci v Mnichově

George Prime Steak, an upscale american restaurant in the centre of the Prague has an excellent career opportunity for individuals that have a true passion for food and an unrelenting drive to provide exceptional guest service and hospitality.