George Prime Steak

Platnéřská 19
11000 Praha, Česká republika
URL: http://www.georgeprimesteak.com
Kontaktní osoba: Kateřina Macejko
Logo George Prime Steak
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Zavedená restaurace v centru Prahy hledá posily do týmu. Staň se i ty součástí profesionálů. Naše práce nás baví a hledáme stejného nadšence jako jsme my!

Náplň práce

Dokážeš samostatně fungovat a zorganizovat si práci? Pracuješ rád/a s těmi nejlepšími surovinami a máš chuť se profesionálně zase trochu posunout?

Šikovných a pracovitých lidí si vážíme a jsou u nás jako v bavlnce :)

Jako kuchař/ka budeš mít u nás na starost jednu ze sekcí. Nabízíme zodpovědnou a kreativní práci pod profesionálním vedením.

Jo, a taky zapomeň na úmorné 16ti hodinové směny. Takhle to u nás fakt není :)

Požadujeme

- Chuť učit se novým věcem

- Cit a kladný vztah k práci

Nabízíme

- Nadprůměrné platové ohodnocení

- Práci s prvotřídními surovinami

- Proplacená dovolená je samozřejmostí

- Profesionální a férové jednání

- Příplatky za práci o víkendech

- Přátelský kolektiv

- Flexibilní směny

- Personální strava zdarma

George Prime Steak, an upscale american restaurant in the centre of the Prague has an excellent career opportunity for individuals that have a true passion for food and an unrelenting drive to provide exceptional guest service and hospitality.