Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt

Strahovská 128
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: 777921706
URL: https://www.hyatt.com/de-DE/hotel/czech-republic/lindner-hotel-prague-castle/prgjp
Facebook: https://www.facebook.com/LindnerHotelPrague/
Kontaktní osoba: Radka Kešnerová
Logo Lindner Hotel Prague Castle / JdV by Hyatt
Hotel
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Restaurace v hotelu Lindner Prague Castle nově Part of JdV by Hyatt přijme do svého týmu kolegu na pozici sous Chef.

Náplň práce

* samostatná příprava a výdej pokrmů
* dodržování HACCP předpisů

* práce na směny dle domluvy s šéfkuchařem

* Organizace práce celého týmu

* Řízení procesu přípravy sortimentu

* Aktivní podílení na  sestavování a úprav menu

Požadujeme

* vyučení v oboru
* praxe min. 3 roky
* spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
* ochota učit se novým věcem, iniciativa, kreativita

Nabízíme

* příjemné pracovní prostředí , mladý kolektiv
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* osobní rozvoj a karierní růst
* zaměstnanecké stravování zdarma
* příspěvek na penzijní připojištění
* sportovní program Multisport
 * během dovolené ubytování v sesterských hotelech společnosti Lindner Hotels & Resorts za zvýhodněné ceny

Svůj strukturovaný životopis v českém jazyce zašlete, prosím, paní Radce Kešnerové na email hr.prague@lindnerhotels.com
Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Zasláním životopisu do společnosti Lindner Hotels Česká republika s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, upřednostnili jsme jiné kandidáty, kteří lépe vyhovovali našim potřebám. Děkujeme Vám za pochopení.