Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.palacehotel.cz
Kontaktní osoba: Jan Švarc
Logo Art Nouveau Palace Hotel
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word
Nástup Dohodou, Ihned

Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici F&B Supervisor.

Náplň práce

- spoluzodpovědnost za chod středisek na úseku F&B

- administrativa oddělení (příprava rozpisů, reporting, pracovní výkazy a jiné)

- školení personálu

- spoluúčast na banketových akcí

- úzká spolupráce se všemi odděleními hotelu

Jedná se o směny sestavené podle dohody a požadavků, takže budete mít čas na osobní volno nebo na rodinu.

Požadujeme

Máte zkušenosti s vedením mladého týmu, 100% servis je pro Vás samozřejmostí a nebojíte se dělat rozhodnutí?

Náš ideální kolega/kolegyně by měl/a být zodpovědný/á, s pozitivním přístupem k práci, hostům a kolegům, mít týmového ducha a chuť zdokonalovat se.

požadujeme:

- perfektní znalost českého jazka (slovem i písmem)

- výbornou znalost anglického jazyka, další jazykové dovednosti jsou výhodou

- flexibilitu

- ochotu spolupracovat a učit se novým dovednostem

- praxi v oboru gatsronomie

Nabízíme

Co od nás na oplátku můžete čekat Vy?

Zázemí stabilné české společnosti. Skvělé kolegy a nadřízené :)
Slevy v rámci hotelu a u smluvních partnerů.
Zaměstnanecké benefity - možnost zřízení Multisport karty, volné vstupy do ZOO

Bližší info Vám rádi předáme na osobním pohovoru.