Buddha bar

Jakubská 649/8
11000 Praha, Česká republika
URL: http://buddhabarprague.cz
Kontaktní osoba: Zdrůbecký Patrik
Logo Buddha bar
Restaurace
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Pohoda, SAP
Nástup Dohodou, Ihned

Renomovaná restaurace v centru Prahy , hledá do svého teamu  kolegyně  na pozici recepční-hostess.

Jedná se o poloviční HPP- nebo DPČ úvazek  jako pravá ruka head hostess.

Náplň práce

 Komunikace s klienty , práce s rezervačním systémem, drobné administrativní práce ,aktivní komunikace s hostem.

Součinnost při dohledu nad dodržováním standardů.

Požadujeme

Příjemné vystupování, kultivovanost, komunikativní schopnosti . Odolnost vůči stresu .Samostatnost a zodpovědnost.

ČJ / slovem i písmem

AJ / slovem i písmem/

Poprosím při zasílání vašeho CV přiložte fotografii.

Nabízíme

Profesionální team mezinárodní společnosti. Přátelské pracovní prostředí.