Hotel Liberty

28. října 11/376
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420731154686
URL: http://www.hotelliberty.cz
Kontaktní osoba: Danilo Iovieno
Logo Hotel Liberty
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Money, MS Excel, MS Word, Pohoda

4* boutique hotel v centru Prahy hledá nového šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici recepční na plný úvazek. Nutná znalost angličtiny a také češtiny a praxe alespoň jeden rok v hotelu. Další jazyk výhodou.

Náplň práce

Komunikace s hosty, check-in a check-out. Vyřizování rezervací a další korespondence. Pracuje se v 12hodinových směnách. Další informace případně mailem.

Požadujeme

Příjemné, profesionální vystupování, flexibilitu. Životopisy prosím zašlete mailem.

Nabízíme

Zaškolení, získání nových zkušeností a praxe. Klidné prostředí malého boutique hotelu. Výhodné finanční ohodnocení vč. zákonné dovolené. Multisportku. Po zapracování zvýšení platu.