Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1
15000 Praha 5, Česká republika
Tel: +420 257153201
URL: http://nh-hotels.com
Kontaktní osoba: Bc. Alena Filová
Logo Hotel NH Prague City
Hotel
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Společnost MP Development vlastní ****hotel NH Prague City a ****+ hotel NH Collection Prague, které svojí ubytovací kapacitou 444 pokojů patří mezi největší hotely španělského řetězce. Jeho dvě oddělené budovy jsou spojeny lanovkou. Hotel má komplexní konferenční vybavení, dvě restaurace, dva bary a fitness/wellness centrum.

Náplň práce

- obsluha hostů při banketních akcích, pokud možno s úsměvem

- práce v provozu (zajištění inventáře, přestavba konferenčních místností - z tohoto důvodu je pozice vhodná spíše pro muže)

- komunikace s hosty a klienty, vyřizování stížností v souladu se zásadami hotelu

- starost o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu, odcházel s pozitivním zážitkem zkrátka být nám nápomocní s tím, aby měli hosté náš hotel rádi a opět se k nám vraceli

Požadujeme

- předchozí praxi v hotelovém prostředí (výhodou)

samostatnost, pečlivost, pracovitost

- komunikační a organizační schopnosti

- flexibilitu

- příjemné vystupování i v případných stresových situacích

Nabízíme

- nástup dohodou

- bonusový program

- příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů

- zaměstnanecké stravování zdarma

- 5 týdnů dovolené

- příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 2.000Kč

- zaměstnanecká party 2x/ročně

- zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)

- možnost využít hotelové fitness centrum zdarma

- možnost zřízení Multisport benefit karty za 350Kč/měsíc

- volné lístky na různé akce (Kalich, Svět knihy, fotbalová utkání - FAČR, AC SPARTA PRAHA)

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat prostřednictvím odpovědního formuláře či přímo na adresu a.filova@nh-hotels.com.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti MP Development, a.s., IČ 60194049, se sídlem Mozartova 261/1, 150 00 Praha 5, výslovně  souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.