JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Česká republika
Tel: +420606784841
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktní osoba: Marie Kratěnová
Logo JLV, a.s.
Průmyslový catering
Praha
Brigáda
150 Kč/hod. + cestovní náhrady
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Práce je vhodná pro absolventy a studenty.

Na informace o společnosti, atmosféru, fotografie z provozu i celé firmy se můžete podívat na:

www.jlv.cz nebo www.facebook.com/cdrestaurant

Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory, budeme rádi, když se nám ozvete.

Zašlete nám svůj profesní  ŽIVOTOPIS.

Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Náplň práce

Váš pracovní den bude probíhat na cestách v soupravách Railjet, kde spojíte cestování s prací v gastronomii u české stabilní společnosti JLV a.s. s dlouholetou tradicí na mezinárodním železničním trhu.

Pracovat budete jako stevard asistent, kdy budete pomáhat vedoucímu stevardovi s obsluhou restauračního vozu a přípravou jídel a nápojů za barem. Při oboustranné spokojenosti Vás časem zaučíme na práci stevarda s minibarem v soupravě u místa cestujícího.

Váš pracovní den může být kdykoliv od pondělí do neděle, směny přizpůsobíme vašim možnostem!

Začátek Vaší směny bude vždy v Praze, směny máme dvoudenní a jednodenní. Při dvoudenních směnách máte zajištěno ubytování na naše náklady.

Budete jezdit na trati směr Brno, Vídeň, Graz, Berlín!

Požadujeme

- minimálně vyučení OU/SŠ

- praxe z gastronomie je výhodou, ale ne podmínkou

- prozákaznické vystupování a týmového hráče

- zodpovědnost a dochvilnost

- anglický jazyk minimálně na úrovni A2

- chuť cestovat

- odpovídající zdravotní stav

Nabízíme

- mzdu 150 Kč/h. + cestovní náhrady

- plně hrazený tréninkový program

Nástup 13.3.2024